Gdański Fundusz Sąsiedzki 2020

Gdański Fundusz Sąsiedzki logo

Celem Funduszu jest zwiększenie zaangażowania mieszkańców Gdańska w inicjatywy podejmowane na rzecz szeroko pojętego dobra wspólnego, ale także wzmacnianie tożsamości w wymiarze dzielnicowym.

W ramach konkursu można się ubiegać o jeden z następujących rodzajów dofinansowania:

• mini-grant do 500 zł na działania realizowane przez grupę nieformalną;
  • grant do 5000 zł na działania realizowane przez organizacje pozarządową lub podmiot wskazany w paragrafie 3 ust 3 Ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie.

W 2020 roku Miasto Gdańsk przeznaczyło na dofinansowanie projektów w ramach Funduszu Sąsiedzkiego 120 000 zł.

Więcej szczegółów w na stronie http://www.gfs.org.pl

Zachęcamy także do kontaktu z animatorką Funduszu: Ewą Zabłocką (tel.: 504 871 495; e-mail: gfs@fundacjarc.org.pl) oraz punktem informacyjnym: Regionalne Centrum Informacji i Wspierania Organizacji PozarządowychAl. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk, tel. 58 344 40 39.

Gdański Fundusz Sąsiedzki
Okres realizacji