Dla Ludzi - Fundacja RC

Zostań częścią lokalnej społeczności

Rozwijaj się, poznawaj nowych ludzi, weź udział w ciekawych wydarzeniach
Jesteśmy tu dla Ciebie

Poczuj magię lokalności

Szukasz sposobu, by fajnie spędzić wolny czas? Chcesz zaangażować się w wartościową inicjatywę? Zastanawiasz się, jak zapewnić dzieciom interesującą rozrywkę? Z nami poznasz nowych ludzi, weźmiesz udział w niebanalnych wydarzeniach i uwolnisz pozytywną energię. A nawet zdobędziesz pieniądze na autorski projekt w swojej okolicy.

Zostań wolontariuszem

Lubisz się angażować, dzielić dobrą energią i wspierać innych? Dołącz jako wolontariusz do istniejącej inicjatywy.

Zorganizuj wolontariat pracowniczy w swojej firmie.

Aktywizuj lokalną społeczność i realizuj własne projekty.

Domy i kluby sąsiedzkie

Szukasz sposobu na wartościowe spędzanie wolnego czasu?

Przyjdź na ciekawe wydarzenie, weź udział w rozwijających warsztatach i poznaj interesujących ludzi z sąsiedztwa.

Zorganizuj własne wydarzenie

Masz pomysł na warsztaty, czy szkolenie? Napisz do nas i skorzystaj ze wsparcia naszych animatorów.

Zdobądź pieniądze na własny projekt.
Gdański Fundusz Sąsiedzki, Gdański Fundusz Sportowo-Rekreacyjny

Sklep Dobry Deal

Kupuj odpowiedzialnie! W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe przedmioty codziennego użytku, ozdoby, sztukę i przetwory. Oferujemy produkty ręcznie wykonane w lokalnych spółdzielniach socjalnych. Przyjdź i zrób zakupy, które mają wpływ.

Punkt nieodpłatnych porad prawnych

Szukasz informacji o przysługujących Ci uprawnieniach? Potrzebujesz pomocy w sporządzeniu pisma? Umów się na bezpłatną konsultację prawną.

Załóż NGO

Nie znalazłeś projektu dla siebie? Stwórz własny!