Wolontariat i praktyki

Poczuj satysfakcję płynącą z pomagania. Zadbaj o innych. Zadbaj o siebie.

Wspieraj z rc

Zaangażuj się

Wykorzystaj swoją energię, aby zrobić coś naprawdę dobrego. Dołącz do nas i wspieraj inicjatywy, które zmieniają świat na lepsze.

masz wpływ

Wolontariat w Fundacji

Zmieniaj otaczający Cię świat i dołącz do nas jako wolontariusz / wolontariuszka! Twórz z nami społeczne projekty. Rób to, co lubisz, z korzyścią dla innych. Wykorzystaj swoje talenty, aby rozwijać społeczną aktywność. Napisz, w czym czujesz się najlepiej, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiedni projekt – mamy ich wiele! Kontakt: martyna.tymrowska@fundacjarc.org.pl. Poznaj nasze standardy.

Ambicje na więcej?

A może animacja społeczna?

Chcesz zrobić jeszcze więcej? Naucz się jak sprawnie animować aktywności lokalnych społeczności.

Dla uczniów i studentów

Zrealizuj u nas praktyki

Myślisz o pracy koordynatorki/koordynatora? Chcesz działać w III sektorze? A może interesuje Cię promocja lub praca administracyjna? Zrealizuj u nas swoje szkolne lub studenckie praktyki. Zgłoś się na biuro@fundacjarc.org.pl

Wolontariat pracowniczy

Pomagaj w pracy

Możesz pomagać razem z firmą, w której pracujesz. Odezwij się do nas i realizuj z nami wolontariat pracowniczy.