Współpraca zarządu organizacji z fundraiserem | Gdańska Akademia Fundraisingu

Zależy Ci na tym, aby pozyskiwać fundusze dla organizacji z różnych źródeł? Chciałbyś_chciałabyś wdrożyć w swojej NGO działania fundraisingowe?  Chcesz nawiązać współpracę z fundraiserem, ale nie wiesz od czego zacząć? Przyjdź w czwartek na szkoleń i dowiedz się wszystkiego od specjalistki!

Przed nami kolejne szkolenie z cyklu Gdańskiej Akademii Fundraisingu!
🪙Temat: „Współpraca zarządu organizacji z fundraiserem”
🪙Data: czwartek 28 września , godz. 10:00
🪙Miejsce: Fundacja RC, al. Grunwaldzka 5 w Gdańsku
🪙Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy: https://forms.gle/U7qBwbw5ge7Qbuvv8

🪙Prowadząca: Agata Kozyr
Inicjatorka, założycielka i prezes Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne. Certyfikowany Fundraiser. Absolwentka studiów MBA-SGH w Szkole Głównej Handlowej. Posiada 20-letnie doświadczenie w sektorze biznesu. Pracowała jako dyrektor handlowy i prezes firmy produkcyjnej z branży drzewnej zatrudniającej ponad trzysta osób. Pełniła rolę prezesa centrum badań klinicznych. Lubi wyzwania.

Fundraisingiem zajmuje się już 6 lat. Od 2 lat w roli trenera i konsultanta. Jako doświadczony i kompetentny menedżer podjęła się budowy pierwszego w powiecie lęborskim hospicjum stacjonarnego. Od samego początku nadaje tej misji kierunek rozwoju. Zależy jej na profesjonalizacji trzeciego sektora. Jej ogromną siłą jest umiejętność nawiązywania relacji i pogłębiania ich w długiej perspektywie. Z pasją podchodzi do tematu rachunkowości zarządczej. Prowadzi własną firmę KFS Konsulting Fundraising Szkolenia.

UWAGA! Następne spotkanie ma nową datę – 12.10 będziemy rozmawiać o „Budowaniu relacji z darczyńcami wokół określonych wartości”.

Zadanie dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.