Tymczasowa zmiana lokalizacji siedziby Fundacji

Drodzy Przyjaciele i Drogie Przyjaciółki Fundacji RC, goście i organizacje pozarządowe,

ze względu na remont Pałacu Uphagenów przy al. Grunwaldzkiej 5, nasza siedziba została tymczasowo przeniesiona do Gdańska Oliwy do budynku na ul. Wita Stwosza 23. Zapraszamy do nowej lokalizacji. 🙂

Wejście do budynku znajduje się od strony podwórka. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00.
Kontakt:
biuro@fundacjarc.org.pl
tel. (+48) 583444039, (+48) 504871478

W naszej siedzibie mieszczą się:

• Sekretariat (parter),
  • Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych (sala szkoleniowa i doradcza – piętro 2),
  • Biblioteka 3 sektora (piętro 2),
  • Biblioteka Ukraińska (piętro 2),
  • biura naszego zespołu (piętro 2 i 3). 🙂

UWAGA!
Nasz adres rejestrowy się nie zmienia, to znaczy, że w fakturach, dokumentach, umowach, bez zmian stosujemy adres al. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk.

Do zobaczenia!