Pierwsza w Polsce Grupa Mastermind dla NGO

Powstaje pierwsza w Polsce zamknięta grupa, która zapewni wybranym organizacjom pozarządowym długofalowe wsparcie w zakresie brandingu i marketingu.

Pomysłodawcą grupy jest Łukasz Murawski (lukaszmurawski.pl) – ekspert w dziedzinie brandingu, wykładowca akademicki, autor pierwszego w Polsce cyklu wywiadów ze światowej sławy ekspertami w dziedzinie brandingu.

Czym jest Mastermind?
Idea Grupy typu Mastermind dla NGO polega na tym, że jej członkinie i członkowie udzielają sobie nawzajem wsparcia oraz korzystają z wiedzy eksperckiej pochodzącej od jej założyciela.
Grupa ma zapewnić liderkom i liderom NGO stały dostęp do wiedzy, możliwości zadawania pytań, dyskusji oraz comiesięcznych szkoleń na żywo.

Dowiedz się więcej podczas spotkania informacyjnego online 16.03 o 18:00.
Wypełnij formularz na stronie
i otrzymaj link do spotkania.

Kilka słów od Łukasza:

Grupa Mastermind dla NGO

Wyobraź sobie, że masz stały dostęp do

• wiedzy,
  • możliwości zadawania pytań,
  • dyskusji,
  • comiesięcznych szkoleń na żywo,
    i płacisz za to nie więcej niż 125 zł netto miesięcznie!

Wykorzystując platformę Circle, chcę stworzyć miejsce, w którym przedstawicielki i przedstawiciele NGO otrzymają długofalowe i pełne wsparcie w zakresie budowania marki, brandingu i marketingu. Platforma będzie dostępna zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i desktopie.

Co będzie można w niej znaleźć?

W tej sekcji będą publikowane treści związane z funkcjonowaniem społeczności.
Nagrania ze spotkań tematycznych
Jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w comiesięcznych spotkaniach online, to zawsze będzie można skorzystać z nagrania. Wszystkie nagrania będę zawsze dostępne.
Przestrzeń na prezentację NGO
Chodzi o to, abyśmy nie byli sobie obcy i mogli skuteczniej sobie pomagać.
Zgłoszenia tematów spotkań
W tej zakładce będzie można zgłaszać tematy spotkań online i na nie głosować.
Wiedza
Tutaj pojawią się wartościowe źródła wiedzy, a więc ebooki, workbooki, artykuły.
Kalendarz comiesięcznych spotkań online oraz dodatkowych wydarzeń.
Przestrzeń do zadawania pytań
Tutaj będzie można pytać mnie i społeczność o to, co w tej chwili jest dla Ciebie ważne. Innymi słowy, będzie to przestrzeń do dyskusji online. Nie wiesz jak coś zrobić? Szukasz przykładu działania? Zapytaj, a Twoje pytanie na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi.
Tutaj będzie można dzielić się sukcesami i tym samym inspirować innych.

Fundacja RC wsparła projekt patronatem branżowym. Partnerem spotkania informacyjnego jest Pomorska Sieć COP.