Bądźmy w kontakcie! | Akademia Pomorskiej Ekonomii Społecznej

Jarmark św. Dominika i Święto Pomorskiej Ekonomii Społecznej za nami! W ramach podziękowań Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej wręczy dyplomy wszystkim aktywnym w wydarzeniach podmiotom. Podsumowanie tego intensywnego czasu nastąpi podczas kolejnego spotkania Akademii Pomorskiej Ekonomii Społecznej.

Widzimy się w środę 30 sierpnia o godzinie 15:00 w naszej tymczasowej siedzibie przy ul. Wita Stwosza 23 w Gdańsku Oliwie.

Na spotkanie jest wstęp wolny, ale obowiązują zapisy: LINK

Ponadto porozmawiamy, jak pozostać w kontakcie z klientami pozyskanymi na Jarmarku i jak zdobyć zaangażowanie nowych odbiorców. Małgorzata Rybicka (“JEST MIŁO”) – ekspertka promująca biznesy rękodzielnicze w sieci wyjaśni, co trzeba zrobić, aby być nie tylko aktywnym, ale i skutecznym za pomocą mediów społecznościowych. Hasztagi czy haczyki, rolki czy zdjęcia, a przede wszystkim – jak zamienić słowa w posty, które zapadną w pamięć!

Spotkanie to też doskonały moment na wymianę pojarmarkowych doświadczeń, spostrzeżeń na przyszłość i poznania się, jeśli nie udało się porozmawiać podczas ostatnich wydarzeń. 🙂

Agenda:
15.00-15.10 – rejestracja
15.10-15.20 – powitanie (Fundacja RC/ ROPS)
15.20-16.30 – ROPS – podsumowanie, rozdanie dyplomów, dalsze plany
16.30-16.45 – przerwa/networking
16.45-18.00 – spotkanie z ekspertką

Do zobaczenia!

Cykl spotkań organizowany jest przez Fundację RC w ramach projektu pozakonkursowego „Pomorski system przedsiębiorczości społecznej: koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie pomorskim na lata 2019-2022” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku.
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020