Przestrzeń | mini-festiwal Klubu Sąsiedzkiego Letnica

Klub Sąsiedzki Letnica i Kolektyw “p r z e s t r z e ń” zapraszają na mini-festiwal „PRZESTRZEŃ”

𝐂𝐳𝐲𝐦 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐬𝐭𝐫𝐳𝐞𝐧́?
〰️ nieograniczony obszar, który staje się metaforą naszych nieograniczonych możliwości jako społeczność lokalna. Mamy możliwość wykorzystania naszych wspólnych, unikatowych zasobów do integracji, rozwijania relacji, działania oraz tworzenia projektów – na to wszystko mamy PRZESTRZEŃ.

Całe wydarzenie podzielone jest na pięć głównych obszarów:

PRZESTRZEŃ:

웃 𝐰𝐞𝐰𝐧𝐞̨𝐭𝐫𝐳𝐧𝐚 – miejsce, w którym zadbamy o siebie. W trakcie warsztatów z tego obszaru zrobimy coś dobrego dla swojego ciała i umysłu. Weźmiemy udział w zajęciach ruchowych. Zatrzymamy się na chwilę w kąciku refleksji. Zajrzymy w głąb siebie podczas warsztatów arteterapii, terapii tańcem i weźmiemy udział w warsztatach o potrzebach.
◳ 𝐳𝐞𝐰𝐧𝐞̨𝐭𝐫𝐳𝐧𝐚 – miejsce porządkowania i tworzenia przestrzeni fizycznej. Podczas festiwalu zwolnimy i uzupełnimy przestrzeń mieszkaniową poprzez wyprzedaż i wymiankę garażową. W trakcie warsztatów wypleciemy piękne makramy; poznamy podstawy psychologii przestrzeni oraz stworzymy inspiracyjne moodboardy.
㋡ 𝐬𝐚̨𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐤𝐚 – miejsce integracji i współtworzenia naszej społeczności. Uważamy, że każdy wnosi coś w życie społeczeństwa i tym samym może wnosić w życie klubu. Chcemy budować wspólnotę, która opiera się na zaufaniu oraz wsparciu. Przestrzeń sąsiedzka jest iskrą do dalszego współdziałania opartego na wymianie poglądów, zainteresowań i umiejętności.
✺ 𝐚𝐫𝐭𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐚 – ta przestrzeń łączy wszystkie pozostałe – jest równocześnie miejscem wyrażenia siebie, czym ta przestrzeń jest dla nas, jak ją widzimy, rozumiemy, odczuwamy. Będziemy tworzyć dzieła indywidualne, jak i grupowe, a także zainspirujemy się tymi, które już powstały.
ꕥ 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐚 – GAK Gama zaprasza na wydarzenia związane z historią dzielnicy:
◦ Spacer historami Letniczan_ek: https://tinyurl.com/areexss8
◦ Spotkajmy się ! / Pozdrowienia znad Jeziora Zaspa: https://tinyurl.com/2ztftj85

𝐇𝐀𝐑𝐌𝐎𝐍𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌

Pierwszeństwo udziału w warsztatach mają osoby zgłoszone. Możesz zgłosić się drogą mailową – ksletnica@fundacjarc.org.pl lub napisać do nas na messengerze. Pamiętaj, by wymienić nazwy konkretnych zajęć:)
ʟᴇɢᴇɴᴅᴀ:
(z) – warto się zapisać, by mieć pewność miejsca na warsztacie
웃 – przestrzeń wewnętrzna
◳ – przestrzeń zewnętrzna
㋡ – przestrzeń sąsiedzka
✺ – przestrzeń artystyczna

— 𝗦𝗢𝗕𝗢𝗧𝗔 𝟭𝟵/𝟬𝟴/𝟮𝟯 —