Targi pracy w Alfa Centrum Gdańsk – relacja

To był pracowity i satysfakcjonujący dzień!

5 października we współpracy z Alfa Centrum Gdańsk zorganizowaliśmy Targi Pracy.

Wydarzenie było doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, zapoznania się z ofertami pracy, a nawet zdobycia nowego zatrudnienia.

Stoiska licznie odwiedzili studenci, osoby z Ukrainy oraz mieszkańcy Gdańska. Uczestnicy mogli skorzystać z doradztwa zawodowego, by jak najlepiej wypaść na rozmowie rekrutacyjnej i znaleźć pracę dostosowaną do swoich potrzeb oraz preferencji.

Na miejscu czekało ponad 20 wystawców z ofertami pracy. Byli to m.in:

• Szkoły policealne TEB Edukacja
  • Cosinus Gdańsk – Szkoły Policealne, Liceum dla dorosłych
  • Hotel Nadmorski
  • WD-TECH
  •  Verum Steel
  • Gastro House Events
  • BETABAU
  •  RBK Group
  • Fundacja RC
  •  Kolejny Krok- Stowarzyszenie holistyczne
  • Agencja pracy Eurokadra
  • RECREW HR- Agencja pracy
  • ANTHEA
  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
  • Fundacja LWF
  • Gremi personal
  • Agencja Pracy Eurokadra

“Miałam okazję poznać Panią Anastasiie, która dzięki naszym Targom znalazła nową pracę, to niesamowite. Tuż po zakończeniu wydarzenia, dostałam informację od wystawców o wpłynięciu masy nowych CV na ich skrzynki. Ogromną radość sprawiają mi tak pozytywne efekty naszych działań” ~ mówi Zuzanna Dzwilewska, współorganizatorka wydarzenia.