Szybciej, łatwiej, lepiej. Darmowe narzędzia pracy online dla NGO | NiEwarsztat GCOP

29 czerwca o 17:00 Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza  NiEwarsztaty GCOP* z wykorzystania darmowych narzędzi technologicznych do pracy w NGO. Na Nowoczesnych i Efektywnych warsztatach dowiesz się skąd pozyskać konkretne narzędzia oraz jak wykorzystać je w codziennej pracy aby zwiększyć efektywność swoją i zespołu.

W programie między innymi: Canva, Trello, Google Workspace, Evenea, komunikatory i drobne narzędzia do codziennego użytku.

Na szkolenie zabierz swojego laptopa!
Liczba miejsc bardzo ograniczona!
Obowiązuje rejestracja:
Miejsce warsztatu: Fundacja RC, al. Grunwaldzka 5, Gdańsk Wrzeszcz

Trener: Tomasz Rykaczewski
Absolwent ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim ze specjalnością diagnozowanie ekonomiczne i funkcjonowanie przedsiębiorstw. Obecnie zawodowo związany z zarządzaniem projektami. Wykładowca akademicki oraz szkoleniowiec z zakresu zarządzania i komunikacji.
Fundator i wiceprezes Fundacji Prospekt, zajmującej się edukacją ekonomiczno-prawną. Od wielu lat współpracuje z kilkoma organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorcami.

Dodatkowo inwestor indywidualny na GPW, nauczyciel języka niemieckiego oraz twórca artykułów i komentarzy ekonomicznych przy współpracy z różnymi think tankami i mediami.
Z zamiłowania fan nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań, którymi będzie się dzielił podczas szkolenia.

*Nowoczesne i Efektywne Warsztaty Gdańskiego Centrum Organizacji Pozarządowych to cykl stworzony dla tych, którzy już przerobili dane zagadnienie, ale wciąż mają problemy we wprowadzeniu w życie tego, o czym usłyszeli. Dla tych, którzy chcieliby uzyskać pewność, że dobrze rozumują i że wybrany kierunek/strategia/koncepcja przyniesie oczekiwany rezultat. To też zajęcia dla tych, co kompletnie nic nie wiedzą, a nie mają czasu na przerabianie kursów na YouTubie.

Szkolenie jest realizowane w ramach Gdańskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, prowadzonego przez Fundację RC, a współfinansowanego ze środków Miasta Gdańska.