Spotkanie klubowe z Tomaszem Smorgowiczem

Zapraszamy na III odcinek II sezonu Spotkań Klubowych RC. Spotkamy się z Tomaszem Smorgowiczem, pomysłodawcą i organizatorem projektu SPOKO – Społeczny Kosz oraz ekspertem ds. marketingu. Rezerwujcie czas 25 maja, o godz. 16:30.

Tomasz Smorgowicz w rozmowie z Jerzym Boczoniem odpowie m.in. na następujące pytania: jak umiejętnie sprzedać swoją ideę społeczną? Jak Tomasz trafił do III sektora oraz co daje mu praca w Spoko Kosz? Rozmowa będzie dotyczyła również SYNERGII ROZWOJU jako modelu tworzącego partnerstwa. Transmisja odbędzie się na głównym profilu Facebook Fundacji RC. Zapraszamy 25 maja o godz.16:30!