Motywacja i zaangażowanie w pozyskiwaniu funduszy | Klub Fundraisera

Zapraszamy na spotkanie Klubu Fundraisera, podczas którego porozmawiamy o kwestiach, które, choć na co dzień pomijane, są kluczowe dla pomyślnego fundraisingu.
☝️ Mowa tu o naszej (być może czasem uśpionej) motywacji i indywidualnych wartościach, które stanowią o tym, z jakim zaangażowaniem podchodzimy do pozyskiwania funduszy. 💰

Spotkanie poprowadzi psycholożka, trenerka i fundraiserka Marta Kosińska.

📌 Spotykamy się 26 marca o 15:00
w siedzibie Fundacji RC, ul. Wita Stwosza 23 w Gdańsku Oliwie.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy: https://forms.gle/UoPxoQmAzuBdmQo39

💁‍♀️Marta Kosińska
Ekspertka w zakresie pozyskiwania funduszy dla NGO, absolwentka Zawodowego Kursu Fundraisingu (Certified Fundraiser – 11) zgodnego ze światowymi kryteriami EFA (Excellence in Fundraising Training). Trenerka szkoleń, absolwentka Szkoły Trenerów Meritum dającej uprawnienia na poziomie 5 EQF (European Qualification Framework). Doradczyni organizacji pozarządowych w zakresie fundraisingu i PR.

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, a także Studium Pozyskiwania i Rozliczania Funduszy dla Organizacji Pozarządowych w Wyższej Szkole Bankowej. Absolwentka licznych szkoleń międzynarodowych i krajowych z tematyki projektowania zmiany społecznej, pracy na rzecz osób wykluczonych oraz specyfiki działania NGO, w tym Szkoły Liderów 2010.

Od 15 lat z powodzeniem tworzy i koordynuje projekty w organizacjach pozarządowych w Gdańsku. Za inicjatywę i realizację wieloletnich działań „Edukacja Bez Tabu” oraz „Poradnia Bez Tabu” wraz z zespołem Poradni została uhonorowana Europejską Nagrodą Tolerancji Tolerantia 2012.

Od 2020 roku jest związana z Fundacją RC, gdzie zajmuje się pozyskiwaniem funduszy, a także prowadzi szkolenia i doradztwo dla organizacji pozarządowych.

Zadanie dofinansowane ze środków Miasta Gdańska