Letnie przygody na Wybrzeżu | Półkolonie dla dzieci

W czasie wakacji dzieci się nie nudzą! Szczególnie podczas Letnich przygód na Wybrzeżu. Przygotowaliśmy masę atrakcji w trakcie czterech turnusów dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat z podziałem na grupy wiekowe.

Chcesz zapisać swoją pociechę? Napisz do koordynatorek:
Dzieci z Polski:
klaudia.knabe@fundacjarc.org.pl;

Dzieci z Ukrainy:
 daria.balabai@fundacjarc.org.pl,

Zajęcia
◾muzyczne,
◾literackie,
◾fotograficzne,
◾przyrodnicze,
◾artystyczne.

A także:
teatr lalkowy,
◾wycieczki do zoo,
◾zwiedzanie muzeum II Wojny Światowej,
◾wyjścia na plażę.

Daty turnusów
  • I grupa; dzieci 9-13 lat:  24.07 – 04.08
  • II grupa; dzieci 9-13 lat: 07.08 – 18.08
  • III grupa; dzieci 10-13 lat:- 07.08 – 11.08
  • IV grupa; dzieci 6-9 lat: 21.08 – 01.09

Zajęcia będą odbywały się w Gdańsku Oliwie przy ul. Wita Stwosza 23 w tymczasowej siedzibie Fundacji RC.

Warunki uczestnictwa

Po zapisaniu się, koordynatorki prześlą kartę kwalifikacyjną uczestnika/uczestniczki, którą musi wypełnić rodzic/opiekun. Następnie po weryfikacji skontaktujemy się ze zgłoszonymi i poinformujemy o możliwości uczestnictwa w półkolonii.

Opłata za wyżywienie to 10 zł/dzień. Pozostałe atrakcje, punkty programu są bezpłatne.

Przed każdym turnusem odbędzie spotkanie z rodzicami, podczas którego podamy ramowy program zajęć i przedstawimy regulamin.

Zajęcia organizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).
за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).