Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Podstawy graficznej komunikacji w Canvie | Warsztat Gdańskiego Centrum Organizacji Pozarządowych

UWAGA! Zapisy zamknięte! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Osoby, które dostaną się na szkolenie otrzymają wiadomość od Koordynatorki GCOP w najbliższych dniach.
Wasze zainteresowanie tematem jest bardzo duże, dlatego zrobimy dodatkowy termin szkolenia – 18.10. Więcej informacji wkrótce.

Zapraszamy na Nowoczesny i Efektywny Warsztat Gdańskiego Centrum Organizacji Pozarządowych! Tym razem wejdziemy razem w świat grafik i komunikacji wizualnej Twojej organizacji. Pamiętaj, że jak Cię widzą, tak Cię piszą, dlatego graficzne odwzorowanie Twoich działań jest takie ważne, a wcale nie musi być trudne!

Ze szkolenia wyjdziesz z gotowym plakatem, szablonem lub inną grafiką, której będziesz potrzebować w swoich projektach! Nie musisz znać podstaw grafiki. Wszystko stworzysz sam/a pod okiem specjalistki. Dzięki kilku prostym zasadom wypracujesz estetyczne prace, zgodne z trendami i atrakcyjne dla odbiorców.

UWAGA! Każdy uczestnik / każda uczestniczka musi przynieść własnego laptopa.
Szkolenie przeznaczone dla osób z organizacji zarejestrowanych w Gdańsku lub realizujących projekty na terenie Gdańska.

Data i miejsce:
środa, 11.10, godz. 17:00-19:30
tymczasowa siedziba Fundacji RC przy ul. Wita Stwosza 23 w Gdańsku.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy:

Program szkolenia:
🔸17:00 – 17:15 Powitanie i zapoznanie się
🔸17:15 – 18:30 Szkolenie z programu Canva oraz podstawy zasad pracy z tekstem:
1. Zaczynanie projektów, wybór szablonów.
2. Wstawianie tekstu, zmiana fontów i ich wielkości.
3. Ramki i posługiwanie się wykresami.
4. Dodawanie własnych zdjęć i ich obróbka.
5. Posługiwanie się liniami i kształtami.
6. Udostępnianie innym projektów i zapisywanie plików.
7. Wstawianie i ułożenie logo partnerów.
🔸18:30 – 19:30 Praca własna uczestników i konsultacje z prowadzącą.

Spotkanie poprowadzi graficzka i ilustratorka Adrianna Wałdoch.
Graficzka i ilustratorka, młodsza specjalistka ds. promocji w Fundacji RC. Studentka V roku wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Tworzyła projekty m.in. dla Muzeum Gdańska i Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Realizuje graficzne i ilustratorskie projekty dla osób prywatnych i małych firm.

Szkolenie jest realizowane w ramach Gdańskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, prowadzonego przez Fundację RC, a współfinansowanego ze środków Miasta Gdańska.