Certyfikaty Gdańskiej Szkoły Animacji Społecznej II stopnia rozdane!

Zakończyła się Gdańska Szkoła Animacji Społecznej II stopnia. Był to cykl szkoleniowy dla przedstawicieli i przedstawicielek różnych organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych. W kursie brały udział osoby, które ukończyły I stopień szkoły oraz rozwiązały zadania kwalifikacyjne.

W środę, 20 października odbyły się ostatnie zajęcia z diagnozowania lokalnej społeczności prowadzone przez Karolinę Ciechorską-Kulesza. Na koniec uczestnicy sprawdzili swoją wiedzę rozwiązując test ze wszystkich zagadnień poruszanych podczas tej edycji.

Całość zakończyła się podsumowaniem cyklu szkoleniowego przez Koordynatorkę GSAS – Marię Witecką-Wiese. Certyfikaty oraz nagrody dla absolwentów wręczył Dyrektor Fundacji RC – Łukasz Samborski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych działaniach animacyjnych!

Zadanie jest współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030