Fundusz Akumulator Społeczny | Wyniki

Znamy nagrodzone inicjatywy i działania ze sfery pożytku publicznego w ramach Funduszu Akumulator Społeczny.

Do konkursu grantowego w Gdańsku złożono łącznie 16 wniosków o dofinansowanie. 7 z nich zakwalifikowało się do kolejnego etapu, czyli prezentacji pomysłów przed komisją w formie online. Pomysłodawcy w ciągu 5 minut zaprezentowali w dowolny sposób swoje projekty i odpowiedzieli na pytania ekspertów. Na tej podstawie wyłoniono 5 zwycięskich projektów:

1. Poznajmy się i podajmy sobie ręce: PL – UA
Wnioskodawca: FAIR Fundacja: aktywność, innowacje, rozwój

2. Zostań biegającym aniołem
Wnioskodawca: Fundacja Iron Team

3. Pomorze na rowerze 2022
Wnioskodawca: Fundacja na rowerze

4. Integracyjne podchody do sztuki ulicznej, czyli żabiankowe spotkania podwórkowe
Wnioskodawca: Grupa Nieformalna Inicjatywa Pomorz/że

5. Zapoznajmy się z Gdańskiem razem
Wnioskodawca: Pomorska Fundacja Integracji „Wszyscy Razem”

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Przypominamy również, że do 30 maja czekamy na wnioski o wsparcie rozwoju młodej organizacji.
Więcej informacji: klik