Klub Sąsiedzki Letnica

Aktywujemy sąsiedzkość

Klub Sąsiedzki w Letnicy to pierwsze tak sąsiedzkie miejsce w okolicy! Zachęcamy do wyjścia z domu i zapraszamy na warsztaty, spotkania, aktywności dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Klub zlokalizowany jest w Publicznej Szkole Podstawowej HEVELIUS przy ul. Suchej 29 i działa od wtorku do czwartku w godzinach 15:00-20:00.

Letnica to młoda dzielnica Gdańska, która bardzo szybko się rozwija. Nowi mieszkańcy potrzebują miejsca, w którym będą mogli spędzić czas wolny, poznać nowych ludzi, swoich sąsiadów i zrobić coś innego niż obowiązki domowe. Dlatego w naszym Klubie nie tylko organizujemy szereg warsztatów ekologicznych, rękodzielniczych, edukacyjnych, artystycznych, ale jest to też przestrzeń, w której możesz zrealizować własne pomysły!

Możesz nam zgłosić, czego Ci brakuje w okolicy, w jakie zajęcia chciałbyś/chciałabyś się zaangażować, a nawet możesz sam/a poprowadzić wybrane spotkania. Jesteśmy otwarci dla każdego – najmłodszych, starszych i tych najstarszych. Twórz to miejsce razem z nami!

Kontakt:
mail: ksletnica@fundacjarc.org.pl