Aktywujemy sąsiedzkość w Letnicy | Otwarcie Klubu

Klub Sąsiedzki w Letnicy to pierwsze tak sąsiedzkie miejsce w okolicy! Zachęcamy do wyjścia z domu i zapraszamy na warsztaty, spotkania, aktywności dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Klub zlokalizowany jest w Publicznej Szkole Podstawowej HEVELIUS przy ul. Suchej 29.

Otwarcie już 4 marca o 12:00!

W sobotę 4 marca chcemy pokazać nową przestrzeń, którą chcemy tworzyć razem z Wami. Jest to miejsce, które będzie służyć mieszkańcom i mieszkankom dzielnicy do spotkań, rozwijania swoich pasji, poznawania nowych ludzi i innych aktywności w czasie wolnym.

Tego dnia czekamy na Was od godziny 12:00, aby poznać się przy herbacie, porozmawiać o planach i marzeniach. Zachęcamy do dołożenia swojej „cegiełki” i utworzenia z nami mozaiki, która będzie zdobiła Klub Sąsiedzki! Ma to być miejsce dla Was, z Waszą energią i pomysłami, więc chcemy, żebyście już od początku byli zaangażowani w jego powstawanie.

Co planujemy w przyszłości?
W Klubie będziemy organizować przeróżne warsztaty i spotkania. Od ekologicznych, rękodzielniczych, edukacyjnych i artystycznych po spełnianie Waszych marzeń!

Nie możemy się doczekać aż Letnica zacznie tętnić sąsiedztwem!