Co się działo w 2021? Raport Roczny Fundacji RC

Mam takie marzenie…

…i wierzę, że jest ono realne. Chciałbym, aby trzeci sektor przestał być „trzeci”, tylko stał się pierwszym. Od prawie 30 lat Fundacja RC pomaga innym organizacjom pozarządowym wspinać się na tym podium, poprzez edukację, wzmacnianie kompetencji, a także czasami wsadzając kij w mrowisko, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie boimy się poruszania trudnych spraw, przełamujemy tabu. I najlepiej pokazujemy to na swoim przykładzie.

Rok 2021 był jednym z najlepszych od dłuższego czasu. Dlaczego? Bo nie baliśmy się spróbować nowych rozwiązań w zarządzaniu, zbudowaliśmy duży, profesjonalny zespół i postawiliśmy na komunikację zewnętrzną. Hasła-klucze? Dobra marka i silny 3 sektor. Zresztą, przeczytaj raport, a dowiesz się więcej.

Łukasz Samborski
Dyrektor Fundacji RC