Akumulator Społeczny

Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY

to przyjazny, trwały i innowacyjny fundusz, mający na celu pobudzanie aktywności społecznej mieszkanek i mieszkańców Pomorza. Pomagamy realizować różnorodne pomysły oraz inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności.  Akumulator Społeczne to nie tylko granty na sfinansowanie działań, ale także doradztwo, szkolenia oraz animacja społeczna.

Skierowany jest do grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, działających na rzecz dobra wspólnego.
Fundacja RC realizuje go na terenie Miasta Gdańska. Skierowany jest do grup nieformalnych i organizacji pozarządowych.

Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY – konkurs młodzieżowy

to innowacyjny fundusz, który wspiera pomysły młodych mieszkańców Pomorza! Konkurs młodzieżowy skierowany jest do samorządów uczniowskich/studenckich lub lokalnych rad młodzieżowych.

Do zdobycia maksymalnie 6000 zł na realizację Waszych inicjatyw lub do 10.000 zł na rozwój młodej organizacji!
Masz pomysł na działania w swojej okolicy? Nie wiesz skąd pozyskać środki na jego realizację i od czego zacząć? A może chcesz wzmocnić swoją młodą organizację? Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Sprawdź więcej informacji!

Akumulator w liczbach
  • 200 000  osób zetknęło się z AKUMULATOREM SPOŁECZNYM jako twórcy, wolontariusze czy odbiorcy
  • 40 osób pracuje na co dzień przy obsłudze lokalnych projektów