Klub Sąsiedzki Przymorze Małe

Hombanda x RC

W roku 2023 byliśmy operatorem Klubu Sąsiedzkiego Przymorze Małe.  Obecnie projekt się zakończył.

Hombanda i Fundacja RC połączyły siły i stworzyły miejsce przyjazne mieszkańcom Przymorza Małego. Klub Sąsiedzki ma na celu prowadzenie zajęć czy też wyzwalanie wspólnych inicjatyw. To miejsce, gdzie można nawiązywać więzi społeczne i budować lokalną wspólnotę.
Klub zlokalizowany jest przy ul. Beniowskiego 32/1 w Gdańsku i działa w poniedziałki, wtorki i piątki.

W 2023 roku do gdańskiej sieci Domów i Klubów Sąsiedzkich dołączył Klub Sąsiedzki w dzielnicy Przymorze Małe. W ofercie Klubu są zajęcia i spotkania dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych oraz starszych. Gramy wspólnie w planszówki, działamy kreatywnie, organizujemy wymianki ubrań i dobrze spędzamy czas wśród sąsiadów i sąsiadek. W naszym kalendarzu jest również miejsce na Twoje pomysły! Skontaktuj się z nami i daj nam znać, co chciałbyś/chciałabyś zrobić, a my pomożemy Ci to zrealizować!

Kontakt:
klubsasiedzki.przymorzemale@gmail.com