Fundacja RC

Maria
Witecka-Wiese

Specjalistka ds. projektów społęczno-sportowych

W Fundacji RC zajmuje się programem “teleopieki”, opracowywaniem koncepcji projektowych, zarządzaniem projektami, pozyskiwaniem finansowania i partnerów oraz przygotowywaniem ofert i umów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i spotkaniach dotyczących programów grantowych. Od niedawna jest też konsultantką w firmie NGO Consulting.

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Gdańskim, której  głównym przedmiotem badań naukowych była socjologia sportu i przemiany tożsamości.

Jej największą pasją jest Francja, jej kultura i język francuski. Od 5 lat zajmuje się organizacją wymian polsko – francuskich w swoim rodzinnym mieście. Oprócz tego jest miłośniczką teatru, aktywnego wypoczynku i podróży.