Anna Kucharska

Koordynator wolontariatu i animatorka społeczna

W Fundacji pełni funkcję koordynatorki wolontariatu i animatorki społecznej.
Jest studentką 5 roku studiów o kierunku Pedagogika specjalna oraz prowadzi warsztaty z kreatywności z elementami socjoterapii. Jej pasją jest psychologia, w szczególności nauka o emocjach, konstruktywnym niwelowaniu stresu oraz relacjach intra- i interpersonalnych. Szkoli się w Dialogu Motywującym oraz Porozumiewaniu Bez Przemocy.
W pracy, jak i w życiu codziennym działa na rzecz włączania osób społecznie marginalizowanych.
Prywatnie miłośniczka fotografii, malarstwa akwarelowego, ekologii, upcycling-u, jogi, a także mindfulness-u.