Zaproszenie na wernisaż „Metafory codzienności” Idy Łotockiej-Huelle

Już w najbliższą sobotę, 24 października o godzinie 17:30 zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, admiratorów uważnego życia na „Metafory codzienności” – wernisaż Idy Łotockiej-Huelle, organizowany w przestrzeni Domu Sąsiedzkiego w Pałacu.

Wydarzenie jest niezwykłą okazją do zatrzymania się – choć na chwilę – w pędzącym świecie, pośpiechu codzienności. Podczas wernisażu uczestnicy będą mogli obejrzeć najnowsze prace malarki Idy Łotockiej-Huelle, a przy tym razem z artystką porozmawiać o sztuce i codzienności – dwóch sferach, które wzajemnie się przenikają. Zwrócimy również uwagę na „ważność uważności” w życiu i umiejętności zatrzymania się.

Ze względu na obostrzenia epidemiczne, wernisaż odbędzie się w kameralnym gronie odbiorców i z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Chęć udziału w wydarzeniu prosimy kierować na adres e-mail: dom.sasiedzki@fundacjarc.org.pl.

„Bo obraz to metafora rzeczywistości i jako taka zawiera znaczenia, które w bezpośrednim doznaniu umykają. Dlatego opowiadanie za pomocą sztuki pomaga w rozumieniu rzeczywistości, poprawia jakość naszej komunikacji.”

Projekt dofinansowany ze środków Miasto Gdańsk w ramach stypendium kulturalnego.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.