Wybory do Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z procedurą wyborów do Pomorskiej  Rady Organizacji Pozarządowych

Przewodnicząca Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych – Ewa Filipska, serdecznie zaprasza do udziału w wyborach do Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych kadencji 2022– 2025. Opis procesu wyborów i ich organizacji zawarty jest poniżej, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie informacje dotyczące zgłaszania kandydatów, przebiegu wyborów oraz formularze związane  z wyborami.

Wyniki wyborów ogłoszone zostaną w ciągu 30 dni od upłynięcia terminu głosowania  na stronach internetowych https://rops.pomorskie.eu/pomorska-rada-organizacji-pozarzadowych oraz www.fundacjarc.org.pl Najważniejsze terminy procesu wyborczego:

• do 18 maja 2022 r. – zgłaszanie kandydatów
  • do 30 maja 2022 r. ogłoszona zostanie lista kandydatów i kandydatek
  • od momentu ogłoszenia przez 14 dni kalendarzowe będzie trwało głosowanie.

Pobierz:

Tryb powoływania członków PROP