Wspólne kolędowanie i Choinka we Wrzeszczu

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrzeszcza, Aniołek i okolic na wspólne kolędowanie!
Spotkamy się w sobotę 18 grudnia, o godzinie 16:00 na placu Czerwonych Gitar przy ul. Klonowej w Gdańsku Wrzeszczu (przy sklepie Tiger).
Po tym kolejnym trudnym roku cieszmy się z bycia razem poprzez wspólne śpiewanie, ciepły poczęstunek, drobne niespodzianki i radosną atmosferę!

Takie wydarzenie nie może się odbyć bez gorącego kakao i czerwonego barszczu, które przygotuje Fundacja Droga, a także kawy i herbaty, o którą zadba Rada Dzielnicy Aniołki.

Będą również konkursy z nagrodami!
Zapraszamy serdecznie!

Wstęp wolny, prosimy o zabranie dobrych humorów i gotowości do kolędowania.

Organizatorami są Fundacja RC, Fundacja Droga, Rada Dzielnicy Aniołki i Rada Dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz Górny.

Zadanie jest współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Projekt dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+ na lata 2021-2025”. Edycja 2021.