Wspieramy seniorów nie tylko od święta

W tym roku po raz kolejny jesteśmy mikołajowymi elfami i bierzemy udział w akcji Gdańsk Pomaga. Wspieraj seniora. Z pomocą wolontariuszy i koordynatorki odwiedziliśmy 300 seniorów z Wrzeszcza i innych dzielnic miasta. Zanieśliśmy im przygotowane paczki, a także podarowaliśmy szerokie uśmiechy i życzenia świąteczne.

Jednak w grudniu nie tylko pomagamy Świętemu Mikołajowi w roznoszeniu prezentów. Do końca miesiąca działa również akcja Wspieraj seniora, w której zapewniamy wsparcie społeczne, zdrowotne i psychologiczne.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać pomoc:
tel. + 48 786 923 310
Siedziba Fundacji – al. Grunwaldzka 5 Gdańsk Wrzeszcz

Punkt funkcjonuje w poniedziałki i piątki w godzinach 9:00-13:00 do końca grudnia 2022 roku.

Wolontariusze pomagający w roznoszeniu paczek dla seniorów

Zadanie jest sfinansowane z przekazanych przez Gminę Miasta Gdańska rządowych środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 przyznanych na realizację programu pn. „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022