GIVING CIRCLE Gdańsk vol. 2

Giving Circle to nadzwyczajne wydarzenie charytatywne, które pozwala w jednym miejscu zebrać grupę osób chętnych wesprzeć działania społeczne. Przypomina to crowdfunding, czyli popularne zrzutki przez Internet, tyle że realizowane jest na żywo.

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY razem z organizacją PRACODAWCY POMORZA oraz OMIDA GROUP serdecznie zaprasza na drugie Giving Circle w Trójmieście. Spotkajmy się 3 grudnia (wtorek) o 19:00 w Sky Club, gdzie przy lampce wina wysłuchamy prezentacji projektów, na które będziemy zbierać fundusze.

Podczas wydarzenia 3 grudnia zostaną zaprezentowane 3 projekty:

Kształcenie liderów społecznych na Pomorzu – Fundacja Columbus

Rozwój kultury wśród dzieci poprzez taniec – Stowarzyszenie Roztańczony Malbork

Design użytkowy w stylu Zero Waste – Fundacja Nielada Historia

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu 3 XII w Sky Club w Gdańsku, wysłuchać prezentacji projektowych i może dorzucić się do tych pomysłów – zapraszamy! Prosimy jednak o potwierdzenie uczestnictwa mailowo: akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl lub telefonicznie: 58 352 45 46 do dnia 29.11.2019.

Partnerzy przedsięwzięcia: PRACODAWCY POMORZA oraz OMIDA GROUP.

Wydarzenie jest organizowane w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY.
Zadanie dofinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

ŹRÓDŁO