Świąteczne Kolędowanie z Seniorami

Choinkę już ubraliśmy, to teraz czas na wspólne kolędowanie (przy brzmieniach gitary na żywo), z pysznym jedzeniem i we wspaniałej świątecznej atmosferze. A dla pierwszych 25 osób przewidziane drobne upominki od brodatego Pana (a tak naprawdę od Fundacji Sprawni Inaczej).

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby 60+ w piątek 17 grudnia o godzinie 16:00 do Domu Sąsiedzkiego w Pałacu i Fundacji RC (al. Grunwaldzka 5).

WSTĘP WOLNY, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
– MAILOWO: dom.sasiedzki@fundacjarc.org.pl
– SMS-em pod nr tel. 786 923 310
Wydarzenie organizowane w reżimie sanitarnym. Uczestnicy muszą w sposób prawidłowy mieć nałożone maseczki podczas trwania spotkania.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025 Edycja 2021.