Posłuchaj pierwszego odcinka podcastu Animacja Społeczna to nie wata cukrowa!

Czym jest animacja społeczna? O co w niej chodzi? Kim jest animator i animatorka? Tego dowiesz się z najnowszej serii podcastów Animacja Społeczna to nie wata cukrowa!

Posłuchaj pierwszego odcinka: https://bit.ly/3e7c2UL

W nim koordynatorka projektu Animacja Społeczna 2.0 Małgorzata Sokołowska rozmawia z Dobrosławą Korczyńską-Partyką – koordynatorką sieci domów sąsiedzkich i Urszulą Królikowską – animatorką społeczną o pracy w Gdynia Przystań Lipowa 15.

Bądź na bieżąco z pomorską animacją: klik

W cyklu spotkań z animatorkami i animatorami dowiesz się, czym tak naprawdę się zajmują, jaką pracę wykonują na co dzień i co dobrego robią dla swoich lokalnych społeczności. Ale to nie wszystko! Do rozmów zaprosiliśmy również specjalistów z różnych dziedzin, aby podpowiedzieć animatorom, co jeszcze warto robić, aby działania były jeszcze lepsze!