Pierwsze spotkanie nowej kadencji PROP

Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych

W dniu 6 lipca 2022 roku w Gdańsku odbyło się pierwsze spotkanie nowo wybranej Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych kadencji 2022 – 2025. Podczas spotkania odbyły się wybory do Prezydium PROP.
Przewodniczącą PROP została Anita Radtke (Bytów), Wiceprzewodniczącym PROP Jerzy Boczoń (Gdańsk), Sekretarzem PROP Tadeusz Podymiak (Kartuzy), Członkami Prezydium PROP – Bartłomiej Engelbrecht (Rumia) i Alina Kaszkiel- Suska (Gdańsk).

Ponadto przedstawiciele Pomorskiej Sieci Centrów Organizacji Pozarządowych poinformowali członków PROP o przygotowaniach do Pomorskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych.

Anita Radtke
Przewodnicząca PROP