Pchli Targ i Tamte Prywatki u Uphagena

Ubrania, bibeloty, akcesoria do domu, zabawki, książki… odwiedź Pchli Targ
u Uphagena przy Grunwaldzkiej 5 w sobotę 7 sierpnia w godz. 11-15. Wieczorem o 18 organizatorzy zapraszają na integrację podczas potańcówki Tamte Prywatki. To kolejna odsłona przestrzeni SPOTkaj – nowego projektu kulturalno-rozrywkowego we Wrzeszczu.

Fundacja RC oraz Dom Sąsiedzki w Pałacu zapraszają mieszkańców i mieszkanki Wrzeszcza, jak i całego Gdańska, do nowej przestrzeni integracyjnej SPOTkaj, która została stworzona na dziedzińcu Dworu Uphagena w celu zwalczania postpandemicznego poczucia izolacji i wyobcowania.

Zostań wystawcą!

Jeśli masz w domu niepotrzebne rzeczy, zgłoś swoją chęć udziału na dom.sasiedzki@fundacjarc.org.pl

Na sprzedaż lub wymianę można oddać wszelkie drobiazgi, które są sprawne, w dobrym stanie i warto dać im drugie życie. Ubrania, książki, biżuteria, zabawki, drobne sprzęty,
a nawet rośliny. Będzie to również doskonała okazja do zaprezentowania swojego rękodzieła.

Każdy wystawca przygotowuje stanowisko samodzielnie (przewidziana darmowa lemoniada dla sprzedających).

Przyjdź i targuj się!

Jeśli nie masz nic na sprzedaż, przyjdź i zobacz, co możesz kupić. Na miejscu znajdziesz również rzeczy wykonane przez pomorskie spółdzielnie socjalne oraz małych, lokalnych wytwórców – to wszystko w ramach Dobrego Dealu – sklepu ekonomii społecznej. Warto mieć przygotowaną gotówkę.

Nie tylko handel 

W tym dniu każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ będzie to przestrzeń nie tylko handlowa, ale i rozrywkowa! Równolegle do Pchlego Targu odbywać się będą warsztaty plastyczne dla małych i dużych. Dziedziniec wypełnią kolorowe bańki mydlane, ręce będą kleić się od waty cukrowej, którą będzie można popić pyszną lemoniadą.

Pierwsza część odbędzie się w godzinach 11-15, natomiast wieczorem, o godzinie 18 dziedziniec zamieni się w parkiet taneczny i przeniesie uczestników na Tamte Prywatki. Potańcówka pod starym orzechem to impreza koszykowa, na którą każdy przynosi własne przekąski. Kawę, herbatę oraz lemoniadę zapewniają organizatorzy.

Do zobaczenia!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.