STUDENCIE! ZREALIZUJ PRAKTYKI W FUNDACJI RC

Jesteś studentem i potrzebujesz zaliczyć praktyki? Masz wolne kilka godzin w tygodniu? Chcesz zdobyć doświadczenie w organizacji pozarządowej? Chcesz pomóc w zorganizowaniu niesamowitej konferencji i inspirujących warsztatów dla osób związanych z III sektorem?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, wyślij wiadomość na adres urszula.michalik@fundacjarc.org.pl, w tytule wpisując „ZGŁOSZENIE NA PRAKTYKI”.

Dodaj swój krótki* opis i daj się poznać. Do wiadomości dołącz swoje CV.

Co studiujesz?

Czym się interesujesz?

Co potrafisz?

Jaką ścieżkę rozwoju chcesz wybrać?

Napisz wszystko, co uznasz za istotne!

*długie też czytamy, więc się nie martw!

W czym będziesz brał udział podczas praktyk w RC?

Pomożesz w organizowaniu konferencji z udziałem wielu prelegentów oraz uczestników. Będziesz towarzyszyć koordynatorce projektu na każdym szczeblu tworzenia konferencji.

Więc jeśli:
wiesz, jak tworzyć maile z informacjami, potrafisz pisać i znasz zasady języka polskiego,
znasz Excela i nie straszne Ci tabelki,
lubisz tworzyć proste grafiki w Canvie, albo masz chęć się tego nauczyć,
chcesz zobaczyć, jak od kuchni wygląda organizowanie tego typu wydarzenia i brać w nim aktywny udział, to…

Jak najszybciej wyślij wiadomość na adres urszula.michalik@fundacjarc.org.pl, w tytule wpisując „ZGŁOSZENIE NA PRAKTYKI”.