Oferta pracy | Lektor_ka języka polskiego

Fundacja RC poszukuje lektorów języka polskiego z doświadczeniem nauczycielskim do prowadzenia zajęć dla osób z Ukrainy.
Zajęcia będą się odbywały w siedzibie Fundacji RC, przy al. Grunwaldzkiej 5 w Gdańsku Wrzeszczu, będą trwały 1,5 godziny.

Wymagania:
  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • doświadczenie nauczycielskie.

Oferujemy:

• 135zł/1,5h
  • grupy słuchaczy 10-12 osób
  • umowę zlecenie lub fakturę
  • pracę w historycznym Pałacu Uphagena

CV i kilka słów o sobie prosimy wysłać na adres klaudia.knabe@fundacjarc.org.pl W treści maila prosimy wkleić następującą treść:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami