Centrum Organizacji Pozarządowych

To kompleksowe działania mające na celu wsparcie gdańskich organizacji pozarządowych w różnych zakresach. Gdańskiego Centrum Organizacji Pozarządowych oferuje podstawowe usługi, które mają pomóc ngo nie tylko w rejestracji ale także późniejszym funkcjonowaniu.

Obejmuje wsparcie ASYSTENTA młodych ngo, którego zadaniem jest przede wszystkim zdiagnozowanie potrzeb, zaopatrzenie działaczy w niezbędne informacje i wskazówki, ale także utrzymywanie stałego kontaktu, koordynowanie wsparcia udzielanego danej ngo, monitorowanie i dokumentacja postępów organizacji.

Ponadto w ramach tzw. GCOP funkcjonuje swego rodzaju WIRTUALNE BIURO w ramach którego możliwe jest zarówno udostępnienie adresu Fundacji, sal, szafek dających możliwość przechowywania dokumentów – już teraz na adresie Fundacji zarejestrowanych jest ok. 50 rożnych podmiotów.  

Od 2020 roku funkcjonować będzie w ramach GCOP także SPOŁECZNY NOŚNIK REKLAMY w przestrzeni Wrzeszcza, z której będą mogły korzystać organizacje pozarządowe promując swoje wydarzenia.

Więcej informacji
Gdańskie Centrum Organizacji Pozarządowych
Okres realizacji
01.03-31.12.2019 r.
Źródło finansowania
Urząd Miasta Gdańska
Koordynator
Łukasz Samborski
Kontakt
lukasz.samborski@fundacjarc.org.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi ochrony danych, prosimy o zapoznanie się warunkami korzystania z naszych usług. Nasze warunki opisują, w jaki sposób korzystamy z pozyskanych danych i dostępnych opcji w plikach Cookies.