Koordynatorzy projektów społecznych i eventów | Oferta pracy

Poszukujemy dwóch osób, które dołączą do zespołu Fundacji RC jako Koordynator(ka) Projektów i Eventów.

Szukamy osób, które:

  • mają doświadczenie w koordynacji projektów/programów/działań społecznych;
  • mają doświadczenie zawodowe w organizacjach pozarządowych;
  • mają doświadczenie w organizowaniu wydarzeń publicznych;
  • mają doświadczenie we współpracy z przedstawicielami instytucji publicznych (urzędami, kulturalnymi);
  • są samodzielne w działaniu, potrafią dobrze organizować pracę swoją i innych osób, nie mają trudności z realizacją równolegle kilku zadań;
  • chcą rozwijać swoją wiedzę w dziedzinie organizacji pozarządowych i umiejętności organizacyjne;
  • umieją i lubią pracować z ludźmi;
  • potrafią obsługiwać podstawowe programy wykorzystywane w pracach biurowych (np. Word, Excel, PowerPoint);

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość organizacji pozarządowych w Gdańsku i na Pomorzu;
  • znajomość tematyki pozyskiwania funduszy na działania społeczne;
  • doświadczenie we współpracy z biznesem i/lub w biznesie;

Obowiązki:

  • koordynacja projektu społecznego – całościowe czuwanie nad realizacją przewidzianych w nim zadań, prace organizacyjne i zarządzanie pracą wykonawców działań;
  • organizacja Gali Nagrody Bursztynowego Mieczyka;
  • dbałość o przestrzeganie zapisów umowy z grantodawcą, wymogów formalnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub o pracę  w wymiarze od 1/2 do 1 etatu – do ustalenia;
  • pracę stacjonarną z doświadczonym i absolutnie fantastycznym zespołem w Fundacji RC, w Gdańsku-Wrzeszczu, w historycznym Dworze Uphagena przy al. Grunwaldzkiej 5, z opcją pracy zdalnej – do uzgodnienia;
  • wiele możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności – udział w szkoleniach dla reprezentantów organizacji pozarządowych, udział w szkoleniach wewnętrznych, rozwój poprzez współpracę z osobami z wieloletnim doświadczeniem pracy w organizacjach pozarządowych;
  • możliwość realizowania własnych pomysłów na działania w przestrzeniach Fundacji (o ile nie są sprzeczne z celami Fundacji)

Osoby zainteresowane pracą w Fundacji RC prosimy o przesłanie CV  i kilku zdań uzasadnienia na adres rekrutacja@fundacjarc.org.pl
W tytule maila prosimy napisać: „Koordynator(ka) Projektów i Eventów”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kami

Informacje dodatkowe:

wesprzyj nas

Kumulujemy dobrą energię

Chcesz uwolnić społeczną energię? Wesprzyj nas! Twoje pieniądze pomogą działać ludziom, którzy mają możliwości i czas, aby zmieniać rzeczywistość.