Kawa z animacją społeczną

Animatorki, Animatorzy lokalnej społeczności – spotkajmy się! Na żywo lub online. Zależy nam, aby każdy miał możliwość dołączyć, dlatego wydarzenie będzie miało formę hybrydową.

Kto ma ochotę na aromatyczną kawę lub herbatę? Kto ma ochotę posłuchać inspirujących dobrych praktyk? A kto chce, by jej/jego głos na temat animacji społecznej był uwzględniony?

Od października rusza projekt Kompas Pomorskiej Animacji Społecznej. Na najbliższym spotkaniu opowiemy o jego celu i ramach, a działania… chcemy kształtować zgodnie z Waszymi oczekiwaniami! Jeśli chcesz mieć realny wpływ na dokładny kierunek Kompasu i jego wydarzeń, przyjdź na wydarzenie i daj nam znać!
Na Kawie z animacją społeczną chcemy się przede wszystkim spotkać, wymienić się opiniami na temat naszej pracy, porozmawiać o jej blaskach i cieniach oraz o tym, co jest nam potrzebne, by działać lepiej. To świetna okazja do poznania nowych osób oraz sposobów współpracy ze społecznością lokalną.

Gościem specjalnym będzie Maciej Bielawski – doświadczony praktyk inicjatyw sieciujących w województwie warmińsko – mazurskim, Wiceprezes Stowarzyszenia ESWiP oraz współzałożyciel Forum Animatorów Społecznych.

Do zobaczenia w czwartek, 28 października o godzinie 16.30 w siedzibie Fundacji RC (al. Grunwaldzka 5 w Gdańsku-Wrzeszczu) lub przed monitorami.

Link do spotkania:

Po kliknięciu w link, uczestnik wydarzenia zostanie automatycznie przeniesiony do programu LiveWebinar. Program nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji. Zalecamy do użytkowania go za pomocą Google Chrome.

Projekt finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego