Kawa z animacją społeczną 11: O animacji dla młodzieży i z młodzieżą

Mamy przyjemność zaprosić Was na jedenaste już spotkanie Kawy z Animacją!

Tym razem spotykamy się 19.10.22 (środa) o godz. 17.00 w Inkubatorze STARTER i będziemy rozmawiać o animacji dla młodzieży i z młodzieżą.

Zależy nam na zobaczeniu tego obszaru działania animatorów/rek z różnych perspektyw i zaprosiliśmy kilka osób, które przedstawią swoje doświadczenia na tym polu. Wśród uczestników i uczestniczek będzie również młodzież, by w dyskusji po części prezentacyjnej, mogły wybrzmieć różne głosy.

NASZE GOŚCINIE:
🗣️Monika Jastrzębska – Opitz – dyrektor Żuławskiego Ośrodka Kultury w Nowym Dworze Gdańskim,
🗣️Patrycja Laskowska – absolwentka etnologii na UG, organizatorka kawiarni internetowej dla studentów, która wspierała aktywację w trakcie pandemii,
🗣️Alicja Świtlik – inicjatorka i mentorka Młodzieżowej Rady w Gdańskim Inkubatorze Starter,
🗣️Martyna Winnicka – kierowniczka Wymiennikowni – Młodzieżowego Centrum Innowacji Społecznych i Designu w Gdyni,
🗣️Iwona Woźniewska – prezeska Stowarzyszenia 180 stopni, psychotraumatolożka i terapeutka młodzieży.

PROWADZĄCA:
👉Joanna Grandzicka – “Lubię ludzi, stąd pewnie w każdej organizacji, w której byłam, którą tworzyłam i zarządzałam to ludzie byli dla mnie największą inspiracją i źródłem rozwoju i energii. W ostatnich latach widzę, jak coraz większym wyzwaniem w organizacjach jest kwestia równowagi w łączeniu ról zawodowych i prywatnych.
Coraz lepiej potrafimy zarządzać czasem, jednak budowanie świadomości w obszarze zarządzania energią jest na początkowym stadium. Zwłaszcza osobom pracującym w zawodach “misyjnych” (m.in. edukacja, ngo, kultura) trudno jest zaakceptować, że ich dobrostan daje dużo większe możliwości realizowania celów dla swoich odbiorców/społeczności i dbanie o siebie to nie jest egoizm.”
▪ Członkini Zarządu TEAL Action Learning Global.
▪ Wcześniej twórczyni i Wiceprezeska Zarządu Inkubatora Przedsiębiorczości Starter w Gdańsku Mentorka biznesowa z doświadczeniem w pracy z liderami/liderkami organizacji i firm z różnych sektorów i branż.
▪ Facylitatorka pracy grupowej po Szkole Facylitacji Pathways
▪ Certyfikowana Coach metodą Action Learning
▪ Trenerka biznesu po Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET

KWESTIE ORGANIZACYJNE
data: 19.10.22 środa, godz. 17.00 – 19.00
miejsce: Crazy Room, Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Lęborska 3b, Gdańsk
zapisy: https://forms.gle/NSXKDRS9kb9Cc2Uo7

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.