Kawa z animacją społeczną 10 | Finansowanie działań społecznych

Już 28.09.22 (środa) o godz. 16.00 kolejna Kawa z animacją społeczną.
Tematem spotkania będą źródła finansowania działań społecznych.

Brak wystarczającego finansowania na animację społeczną jest jednym z największym wyzwań wśród animatorów i animatorek. Jest to także jeden z powodów, które zabierają energię i mogą być przyczyną wypalenia w tym środowisku. Postanowiliśmy właśnie na ten cel poświęcić jedno z naszych spotkań, by o tych trudnościach porozmawiać, wymienić się doświadczeniami oraz skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertki, która od wielu lat pozyskuje środki zarówno z grantów, jak również od sponsorów z firm i organizacji angażujących się w cele społeczne.

W trakcie spotkania:

• porozmawiamy o celach, na które brakuje finansowania w Waszych instytucjach i organizacjach,
  • pokażemy, jak poradzić sobie z trudnościami w pozyskiwaniu finansowania na działania społeczne,
  • zaprezentujemy różne programy grantowe,
  • omówimy różne elementy związane z przygotowaniem wniosku grantowego,
  • przedstawimy sposoby na pozyskanie środków sponsorskich od firm.
Chętnie poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania dot. najważniejszych tematów, które warto poruszyć na tym spotkaniu. Możesz się nimi podzielić wypełniając ankietę pod tym linkiem:
Ankieta nie jest zgłoszeniem na spotkanie.

Aby się zgłosić na wydarzenie, wypełnij formularz: https://forms.gle/XwfXXQhBbZ19hHiu9

ZAPROSZONA EKSPERTKA:
Joanna Gogolińska
  •  menedżerka i fundraiserka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zdobytym w organizacjach pozarządowych oraz w sektorze biznesu
  • od 10 lat odpowiedzialna za fundraising i rozwój Programu Explory w Fundacji Zaawansowanych Technologii, obecnie na stanowisku wiceprezeski Fundacji.
  • wcześniej kierowała działem PR i Fundraisingu w Fundacji ITAKA oraz pracowała jako specjalistka ds. PR i organizacji wydarzeń w firmach prywatnych.

PROWADZĄCA:
Joanna Grandzicka
  • Członkini Zarządu TEAL Action Learning Global
  • Wcześniej twórczyni i Wiceprezeska Zarządu Inkubatora Przedsiębiorczości Starter w Gdańsku
  • Mentorka biznesowa z doświadczeniem w pracy z liderami/liderkami organizacji i firm z różnych sektorów i branż
  • Facylitatorka pracy grupowej po Szkole Facylitacji Pathways
  • Certyfikowana Coach metodą Action Learning
  • Trenerka biznesu po Szkole Trenerów Biznesu Grupy SET

KWESTIE ORGANIZACYJNE
  • środa, godz. 16.00 – 18.00, zapraszamy 15 min wcześniej na kawę i nieformalne rozmowy
  • miejsce: siedziba Fundacji RC, aleja Grunwaldzka 5, Gdańsk
  • zapisy: https://forms.gle/XwfXXQhBbZ19hHiu9

—-
Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.