Już dziś spotkanie z Jolantą Łazuga-Koczurowską

To zaszczyt zaprosić Was na Spotkanie z Jolantą Łazuga-Koczurowską – wieloletnią przewodniczącą Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR, doświadczoną terapeutką i superwizorką. Spotkanie Klubowe już we wtorek 9 czerwca o 16:30 na profilu Facebook Fundacji RC!

Na spotkaniu poruszymy kwestie:
👉 Jak w ciągu ostatnich 10 lat żyje się w sektorze NGOs, blaski i cienie (specjalnie okres szerszy niż czas obecnej władzy), a jak było wcześniej?
👉 Jakie dotychczasowe doświadczenie jest dla Ciebie dobrym i silnym przeżyciem do którego chętnie wracasz?
👉 Na ile czas pandemii zweryfikował nasze działania w sektorze, co się wydarzyło co warto omówić, jaka jest sytuacja osób uzależnionych i ich Rodzin w trakcie i teraz przy wychodzeniu z ograniczeń?
👉 Czy potrzebna jest pomoc samej Organizacji i ludziom w niej pracującym oraz z niej korzystającym?
👉 Jakie jest Twoje marzenie zawodowe /w trzecim sektorze/ na najbliższą przyszłość?

Jolanta Łazuga-Koczurowska – od pół wieku zajmuje się psychoterapią i pomocą psychologiczną. Z zawodu jest psychologiem, psychoterapeutą i superwizorem. Od prawie 20 lat kieruje zespołem szkoleniowym certyfikującym przyszłych terapeutów i psychoterapeutów uzależnień. Wieloletnia przewodnicząca Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR (po śmierci Marka Kotańskiego). Twórczyni i liderka ośrodka MONAR w Gdańsku, który powstał w 1983. Prezes Polskiej Federacji Społeczności Terapeutycznych. Nauczycielka akademicka na Uniwersytecie Gdańskim. Stworzyła wiele programów terapeutycznych, w tym najbardziej znany „Odnaleźć siebie”. Jej obecna praca (poza pracą w Zarządzie MONAR-u) skupia się na działalności profilaktycznej oraz terapeutycznej wśród dzieci i młodzieży zagrożonej patologiami oraz uzależnionej. Nagrodzona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.Otwarte Spotkania Klubowe w Fundacji RC budują przestrzeń spokojnej dyskusji, zbliżając do siebie ludzi zaangażowanych w rozmaite inicjatywy obywatelskie.

Zachęcamy do uczestnictwa na żywo.
Startujemy o godzinie 16.30