Herbatki Czwartkowe w Pałacu

Drodzy Sąsiedzi, Drogie Sąsiadki!

Zapraszamy Was na „Herbatki Czwartkowe w Pałacu”!
Jest to cykl regularnych spotkań z animatorkami Domu Sąsiedzkiego w Pałacu. W każdy czwartek do końca lutego będziemy się spotykać między 16:30 a 18:00, aby wspólnie porozmawiać przy herbacie (lub kawie) o pomysłach na działanie w Domu Sąsiedzkim w Pałacu.

Przyjdź o dowolnej w porze w podanym przedziale czasowym i podziel się swoim pomysłem!
W trakcie „Herbatek Czwartkowych w Pałacu” poznasz osoby, które działają na co dzień w Domu Sąsiedzkim w Pałacu, dowiesz się o planowanych spotkaniach i wydarzeniach, uzyskasz wsparcie merytoryczne dotyczące Twojego pomysłu na działanie, zobaczysz przestrzeń w której możesz działać oraz sprzęt z którego możesz skorzystać przy realizacji Twojej inicjatywy.
Zdobędziesz też informacje o takich programach jak: Gdański Fundusz Sąsiedzki, Gdański Fundusz Senioralny czy Gdański Fundusz Sportowo–Rekreacyjny.
Chcesz razem z nami tworzyć społeczność sąsiedzką w swojej dzielnicy? Masz pomysł na wydarzenie lub działanie lokalne? Chcesz poprowadzić zajęcia? Szukasz miejsca do spotkań grupy nieformalnej lub stowarzyszenia?
Napij się z nami herbaty i opowiedz nam o tym!

Możesz również napisać maila: domsasiedzki@fundacjarc.org.pl
lub zadzwonić: +48 786 923 310.