Festyn Otwarcia Klubu Sąsiedzkiego Słoneczna Wyspa

Już w sobotę, 27 maja o 12:00 otwieramy miejsce pełne sąsiedzkości na gdańskiej Zaspie!

Klub Sąsiedzki Słoneczna Wyspa zaprasza w swoje progi najmłodszych, trochę starszych, a także tych najstarszych. U nas znajdziecie zajęcia dla dzieci, dorosłych, osób 60+, jak i całych rodzin!

Chcesz zorganizować jakieś warsztaty, wydarzenie? Masz pomysł, co możemy wspólnie zrobić? A może wiesz, w jakie dni możesz z nami być? Już teraz zapraszamy do współtworzenia tego miejsca kontaktując się przez Facebooka 👉(https://www.facebook.com/ksslonecznawyspa) lub przychodząc osobiście do siedziby przy ul. Żwirki i Wigury 6.

A zanim opublikujemy rozpiskę naszych cotygodniowych wydarzeń zapraszamy na Festyn Otwarcia 27 maja o 12:00. W programie:
🟡 mini zoo (będą m.in. alpaki, kozy, zające),
🟡 loteria,
🟡 piknik z samymi pysznościami,
🟡 zabawy rodzinne,
🟡 zwiedzanie nowego Klubu Sąsiedzkiego,
🟡 dużo radości i frajdy w sobotnie popołudnie!

Koniecznie dajcie znać znajomym i rodzinie.
Do zobaczenia

Klub Sąsiedzki prowadzony jest przez Fundację Słoneczna Wyspa oraz Fundację RC, a jego działalność dofinansowana jest ze środków Miasta Gdańska.