Budowanie wizerunku organizacji, czyli jak zostać partnerem dla biznesu | Akademia Pomorskiej Ekonomii Społecznej

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach Akademii Pomorskiej Ekonomii Społecznej! Tym razem porozmawiamy o budowaniu wizerunku organizacji, czyli o tym, jak stać się partnerem dla biznesu.

Akademia Pomorskiej Ekonomii Społecznej to cykl spotkań dla pomorskich Podmiotów ES. Podczas wydarzeń dajemy wskazówki w konkretnych zagadnieniach, pomagamy w rozwoju, a także nabywamy nowe znajomości! Wymiana doświadczeń jak najbardziej wskazana.

Główne zagadnienia drugiego spotkania:
– budowanie wizerunku i czym on jest,
– autoprezentacja mocy i zasobów. Dlaczego my, a nie inni? Czyli jak używać języka korzyści w rozmowach z biznesem.

Ekspertka: Aleksandra Brzezińska – dyrektorka Naszego Przyjaznego Domu w Sopocie.

Data: wtorek, 24.05.2022 godz. 16.30
Miejsce: Fundacja RC / Dobry Deal
al. Grunwaldzka 5 Gdańsk Wrzeszcz

Wstęp bezpłatny, obowiązuje rejestracja: https://forms.gle/EEWdmQqK1twwCShG6

Od godziny 16:00 do 16:30 rejestracja uczestników.

*Uczestnicy spotkania otrzymają 10% zniżki na produkty ze sklepu ekonomii społecznej Dobry Deal.
Cykl spotkań organizowany jest przez Fundację RC w ramach projektu pozakonkursowego „Pomorski system przedsiębiorczości społecznej: koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie pomorskim na lata 2019-2022” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku.
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020