Animator_ka Społeczny/a Gdańsk

Potrafisz nawiązywać relacje? Udało Ci się kiedyś zorganizować jakieś wydarzenie lokalne? Lubisz badać potrzeby ludzi? Dbasz o społeczności, w których przebywasz?
To znaczy, że Twój świat to animacja społeczna. Szukamy właśnie Ciebie w roli animatora_ki!

Sprawdź, czym jest animacja społecznahttps://fundacjarc.org.pl/coming-out-animacji-spolecznej-na-pomorzu-o-co-chodzi-wywiad/otwiera się w nowej karcie

Do zadań animatora/ki będzie należeć:

• organizacja, prowadzenie lub współprowadzenie warsztatów;
  • śledzenie i prowadzenie kalendarza wydarzeń kulturalnych, imprez, które dzieją się na obszarze dzielnic Wrzeszcz i Aniołki;
  • zwiększanie dostępności i dostosowywanie oferty Fundacji dla mieszkańców;
  • utrzymywanie kontaktu, w tym prowadzenie dziennika spotkań i bazy kontaktowej;
  • ścisła współpraca z działem promocji Fundacji i naszym Domem Sąsiedzkim.

Oczekiwane kompetencje:

• doświadczenie w organizacjach pozarządowych i/lub wolontariacie;
  • doświadczenie w organizowaniu wydarzeń, warsztatów, spotkań;
  • kreatywność, umiejętność nawiązywania relacji;
  • nastawienie na wsparcie społeczności lokalnej w kreowaniu i rozwoju inicjatyw;
  • obsługa podstawowych programów wykorzystywanych w pracach biurowych (np. Word, Excel, PowerPoint).

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę w wymiarze 30-40 h tygodniowo
  • wiele możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności;
  • możliwość realizowania własnych pomysłów w Fundacji;
  • możliwość brania udziału w warsztatach doszkalających;

Osoby zainteresowane pracą w Fundacji RC prosimy o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@fundacjarc.org.plotwiera się w nowej karcie .
W tytule mejla prosimy napisać: „Animator/ka”, w treści maila prosimy wkleić następującą treść:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Sprawdź, jak przetwarzamy dane: https://fundacjarc.org.pl/o-nas/klauzula-informacyjna/otwiera się w nowej karcie

UWAGA! Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

wesprzyj nas

Kumulujemy dobrą energię

Chcesz uwolnić społeczną energię? Wesprzyj nas! Twoje pieniądze pomogą działać ludziom, którzy mają możliwości i czas, aby zmieniać rzeczywistość.