Akumulator Społeczny | Wyniki

Znamy zwycięzców tegorocznej edycji Funduszu Nowy Akumulator Społeczny!
Do konkursu grantowego w Gdańsku złożono łącznie 16 wniosków o dofinansowanie. Jeden z nich nie przeszedł oceny formalnej, a 8 najwyższych wyników zakwalifikowało się do kolejnego etapu. Podczas komisji pomysłodawcy w ciągu 5 minut zaprezentowali w dowolny sposób swoje projekty i odpowiedzieli na pytania ekspertów. Na tej podstawie wyłoniono 7 zwycięskich projektów:

1. Projekt pt. „Z ogrodu do kuchni”
Wnioskodawca: Grupa nieformalna działająca przy Fundacji “Plony”

2. Projekt pt. „Muzyka łączy kultury i pokolenia, czyli żabiankowy mini playback show”
Wnioskodawca: Stowarzyszenie Inicjatywa Pomorz/że

3. Projekt pt. „Kółko Fotograficzne Focus Pokus Orunia – warsztaty fotograficzne dla młodzieży, seniorów i osób z niepełnosprawnościami”
Wnioskodawca: Stowarzyszenie Koloseum Gdańsk

4. Projekt „Sztuka Patchworku łączy pokolenia”
Wnioskodawca: Patchwork Cokolwiek Pomorski

5. Projekt „Młody Rowerzysta – karta rowerowa i co dalej?”
Wnioskodawca: Fundacja Na Rowerze

6. Projekt „O nas, młodych – program warsztatów psychologicznych dla młodzieży”
Wnioskodawca : grupa nieformalna “Młodzieżowa Rada Miasta Gdańska” pod patronatem STOWARZYSZENIE „180 STOPNI”

7. Projekt „Poszerzanie kompetencji wśród najmłodszych”