Akumulator Społeczny | Spotkanie informacyjne

Masz pomysł na działania w swojej okolicy?  Nie wiesz, skąd wziąć pieniądze na jego realizację i od czego zacząć? A może chcesz wzmocnić swoją młodą organizację pozarządową? Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

To innowacyjny fundusz, który rozgrzewa więzi mieszkańców Pomorza! Skierowany jest do grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, działających na rzecz dobra wspólnego.

Możesz zdobyć do:
✅ 6000 zł na realizację inicjatyw,
✅ 10 000 zł na rozwój młodej organizacji!

Weź udział w spotkaniu informacyjnym w poniedziałek 17 kwietnia o 18:15, które odbędzie się w siedzibie Fundacji RC (al. Grunwaldzka 5 Gdańsk Wrzeszcz)

Na szkoleniu dowiesz się między innymi :
➡ do kogo skierowany jest program?
➡ na co można wydać środki?
➡ jak odpowiednio zaplanować budżet?
➡ i wiele wiele więcej!

Spotkanie poprowadzi koordynatorka Aleksandra Zubrzycka.

———–
Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030