28. Gala Nagrody Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego

Zapraszamy Państwa na finał XXVIII edycji konkursu o Nagrodę Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego! Już 5 grudnia poznamy laureatów i laureatki konkursu dla organizacji pozarządowych z województwa pomorskiego.

Do kogo powędrują statuetki nagród głównych, a do kogo wyróżnienia i nagrody specjalne? W imieniu wszystkich Partnerów zapraszamy na uroczystą Galę wręczenia Nagród.

Odbędzie się ona w poniedziałek, 5 grudnia o godzinie 17:30 u wieloletniego Partnera Nagrody – w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Oprawę muzyczną Gali uświetni Stowarzyszenie Gdyńska Orkiestra Symfoniczna.

Szczegółowy program wydarzenia podamy już wkrótce.
Do zobaczenia na największym święcie pomorskiego III sektora!

Fundatorami Nagród i Partnerami Konkursu są Samorząd Województwa Pomorskiego, Wojewoda Pomorski, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Europejskie Centrum Solidarności, Rzecznik Praw Obywatelskich, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałek Senatu RP, Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” oraz Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Organizatorem konkursu jest Fundacja RC.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Zawsze Pomorze, Magazyn Pomorski, ngo.pl, Radio Gdańsk, gdansk.pl