заняття з інтуїтивного малювання | Warsztaty malowania intuicyjnego

🇺🇦 Fundacja RC запрошує на безкоштовне заняття з інтуїтивного малювання дорослих і діточок, що постраждали від війни в Україні.
Заняття відбудеться в середи о 15:00 за адресою вул. Grunwaldzka 5.
Тривалість заняття 2 години.
Всі необхідні матеріали для малювання ми надамо.

Інтуїтивне малювання є однією з форм арт-терапії. Ця техніка допомагає прожити та зцілити негативні емоції та травми, позбутися стресу та його наслідків, пропрацювати свої страхи.

Інтуїтивне або правопівкульне малювання допомагає зазирнути вглиб себе, в свою підсвідомість та краще зрозуміти себе. Це також чудовий спосіб розкрити свій творчий потенціал і нестандартне мислення, навчитися довіряти своїй інтуїції, знизити тривожність та бути більш впевненим і спокійніше реагувати на будь-які зміни в повсякденному житті.

А ще це гарантовано позитивні емоції, радість творчості і цікаве спілкування.
Вміти малювати не потрібно! Навіть якщо ви ніколи не тримали пензель в руках, у вас обов’язково вийде! Головне правило інтуїтивного малювання – немає жодних правил! Малюємо з серця і дозволяємо собі проявити на холсті будь-які емоції!

Для запису на заняття пишіть на пошту:klaudia.knabe@fundacjarc.org.pl
або дзвоніть за номером +48 792 338 147

🇵🇱 Fundacja RC zaprasza na bezpłatnе warsztaty malowania intuicyjnego dla dorosłych i dzieci dotkniętych wojną w Ukrainie.
Zajęcia odbędą się w każdą środę o godz. 15. przy al. Grunwaldzkiej 5.
Czas trwania 2 godziny.
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do ​​malowania.

Malowanie intuicyjne to jedna z form art-terapii. Ta technika pomaga transformować i leczyć negatywne emocje i traumy, pozbyć się stresu i jego konsekwencji, przepracować swoje lęki.
Intuicyjne lub prawopółkulowe malarstwo pomaga zajrzeć głęboko w siebie, w swoją podświadomość i lepiej zrozumieć siebie. To także świetny sposób na uwolnienie kreatywności i niestandardowego myślenia, nauczenie się ufania swojej intuicji, zmniejszenie lęku oraz reagowanie na wszelkie zmiany w codziennym życiu z większą pewnością siebie i spokojem.

A dodatkowo to gwarantowane pozytywne emocje, radość kreatywności i ciekawa komunikacja. Nie musisz umieć malować! Nawet jeśli nigdy nie trzymałeś pędzelka w dłoniach, na pewno Ci się uda! Główna zasada malowania intuicyjnego – nie ma reguł! Czerpiemy z serca i pozwalamy pokazać na płótnie dowolne emocje!

Zapisy:
mailowo klaudia.knabe@fundacjarc.org.pl