безкоштовні уроки польської мови | Bezpłatne lekcje języka polskiego dla osób z Ukrainy

Доброго дня, інформую, що ми починаємо набір груп на заняття з польської мови. При достатній кількості бажажаючих заняття можемо розпочати вже з наступного тижня, в приміщенні Fundacji RC. Плануємо зробити 5 груп, заняття тривалістю 1,5 години з вчителем.
Заняття плануються з понеділка по п’ятницю о 12:00, 13:00 і 14:30. Більш детальну інформацію надішлю сьогодні ввечері.
Якщо ви зацікавлені, напишіть будь-ласка.
контакт: klaudia.knabe@fundacjarc.org.pl

Rozpoczynamy rekrutację grup na lekcje języka polskiego dla osób z Ukrainy.
Jeśli chętnych będzie wystarczająca liczba, możemy rozpocząć zajęcia w przyszłym tygodniu (pierwszy tydzień maja) w Fundacji RC.
Planujemy zrobić 5 grup, zajęcia trwające 1,5 godziny z lektorem.
Zajęcia są zaplanowane od poniedziałku do piątku o 12:00, 13:00 i 14:30. Bardziej szczegółowe informacje zostaną przesłane mailem.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz: klaudia.knabe@fundacjarc.org.pl
Dofinansowano ze środków budżetu Państwa.