Marta Kosińska

Asystent Zarządu

Ukończyła Psychologię Na Uniwersytecie Gdańskim Oraz Studium Pozyskiwanie I Rozliczanie Funduszy Dla Organizacji Pozarządowych W Wyższej Szkole Bankowej. Absolwentka „Szkoły Liderów 2010” W Fundacji RC Oraz Licznych Szkoleń Międzynarodowych I Krajowych Z Tematyki Projektowania Zmiany Społecznej, Pracy Na Rzecz Osób Wykluczonych Oraz Specyfiki Działań NGO. Z Powodzeniem Tworzyła I Koordynowała Projekty W Organizacjach Pozarządowych W Gdańsku. Za Wieloletnie Projekty „Edukacja Bez Tabu” Oraz „Poradnia Bez Tabu” Wraz Z Zespołem Została Uhonorowana Europejską Nagrodą Tolerancji 2012. W Fundacji RC Zajmuje Się Komunikacją Zewnętrzną, Pracą Administracyjno-Biurową Oraz Pisaniem Wniosków Grantowych.